L175J25KE
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L175J25KE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES CHAS MNT 25K OHM 5% 175W
Podatkovni listi: L175J25KE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L175J25KE
Številka dela L175J25KE Proizvajalec Ohmite
Opis RES CHAS MNT 25K OHM 5% 175W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5475 pcs Podatkovni list L175J25KE.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±260ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.126" Dia x 8.500" L (28.60mm x 215.90mm) Serija 270
Odpornost 25 kOhms Moč (Watts) 175W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Tubular
Druga imena OHL175J25KE
OHL175J25KE-ND
delovna temperatura -55°C ~ 350°C
Montažna funkcija Brackets (not included) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 25 kOhms ±5% 175W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound
Premaz, tip ohišja Vitreous Enamel Coated
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
L175J25RE
L175J25RE
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES CHAS MNT 25 OHM 5% 175W
Na zalogi: 5916 pcs
Prenesi: L175J25RE.pdf
RFQ
L175J25K
L175J25K
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES CHAS MNT 25K OHM 5% 175W