L225J100E
OhmiteOhmite
L225J100E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L225J100E
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES CHAS MNT 100 OHM 5% 225W
Podatkovni listi: L225J100E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L225J100E
Številka dela L225J100E Proizvajalec Ohmite
Opis RES CHAS MNT 100 OHM 5% 225W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6622 pcs Podatkovni list L225J100E.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±260ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.126" Dia x 10.500" L (28.60mm x 266.70mm) Serija 270
Odpornost 100 Ohms Moč (Watts) 225W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Tubular
delovna temperatura -55°C ~ 350°C Montažna funkcija Brackets (not included)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Vodilni stil Solder Lugs Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Stopnja napak - natančen opis 100 Ohms ±5% 225W Wirewound Chassis Mount Resistor