L225J150E
OhmiteOhmite
L225J150E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L225J150E
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES CHAS MNT 150 OHM 5% 225W
Podatkovni listi: L225J150E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L225J150E
Številka dela L225J150E Proizvajalec Ohmite
Opis RES CHAS MNT 150 OHM 5% 225W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7466 pcs Podatkovni list L225J150E.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±260ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.126" Dia x 10.500" L (28.60mm x 266.70mm) Serija 270
Odpornost 150 Ohms Moč (Watts) 225W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Tubular
delovna temperatura -55°C ~ 350°C Montažna funkcija Brackets (not included)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Vodilni stil Solder Lugs Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Stopnja napak - natančen opis 150 Ohms ±5% 225W Wirewound Chassis Mount Resistor
Sestava Wirewound Premaz, tip ohišja Vitreous Enamel Coated
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
L225J1K0
L225J1K0
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES CHAS MNT 1K OHM 5% 225W
Na zalogi: 4538 pcs
Prenesi: L225J1K0.pdf
RFQ
L225J150
L225J150
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES CHAS MNT 150 OHM 5% 225W