L25J100KE
OhmiteOhmite
L25J100KE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L25J100KE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES CHAS MNT 100K OHM 5% 25W
Podatkovni listi: L25J100KE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L25J100KE
Številka dela L25J100KE Proizvajalec Ohmite
Opis RES CHAS MNT 100K OHM 5% 25W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16202 pcs Podatkovni list L25J100KE.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±260ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) Serija 270
Odpornost 100 kOhms Moč (Watts) 25W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Tubular
delovna temperatura -55°C ~ 350°C Montažna funkcija Brackets (not included)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Vodilni stil Solder Lugs Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Stopnja napak - natančen opis 100 kOhms ±5% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor