L25J35KE
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L25J35KE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES CHAS MNT 35K OHM 5% 25W
Podatkovni listi: L25J35KE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije L25J35KE
Številka dela L25J35KE Proizvajalec Ohmite
Opis RES CHAS MNT 35K OHM 5% 25W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8825 pcs Podatkovni list L25J35KE.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±260ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) Serija 270
Odpornost 35 kOhms Moč (Watts) 25W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Tubular
Druga imena OHL25J35KE
OHL25J35KE-ND
delovna temperatura -55°C ~ 350°C
Montažna funkcija Brackets (not included) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 35 kOhms ±5% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound