LVM06FTR020E-TR
OhmiteOhmite
LVM06FTR020E-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LVM06FTR020E-TR
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 0.02 OHM 1% 1/8W 0603
Podatkovni listi: LVM06FTR020E-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LVM06FTR020E-TR
Številka dela LVM06FTR020E-TR Proizvajalec Ohmite
Opis RES 0.02 OHM 1% 1/8W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 376918 pcs Podatkovni list LVM06FTR020E-TR.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm)
Serija LVM Odpornost 20 mOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena LVM06FTR020ETR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm)
Lastnosti Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 20 mOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Metal Foil Sestava Metal Foil