MC4-1006JE
OhmiteOhmite
MC4-1006JE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MC4-1006JE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES ARRAY 4 RES 100M OHM 8SMD
Podatkovni listi: MC4-1006JE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MC4-1006JE
Številka dela MC4-1006JE Proizvajalec Ohmite
Opis RES ARRAY 4 RES 100M OHM 8SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4588 pcs Podatkovni list MC4-1006JE.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 8-SMD DIP Velikost / dimenzija 0.750" L x 0.750" W (19.05mm x 19.05mm)
Serija MC4 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 100M
Moč na element 750mW Pakiranje Bulk
Paket / primer 8-SMD delovna temperatura -55°C ~ 180°C
Število uporov 4 Število zatičev 8
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.030" (0.76mm)
natančen opis 100M Ohm ±5% 750mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±50ppm/°C 8-SMD Vrsta tokokroga Isolated
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MC4-1014
MC4-1014
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: CONTROL SAFETY MAT 100-240V
Na zalogi: 93 pcs
Prenesi: MC4-1014.pdf
RFQ
Opis: CONTROL SAFETY MAT 24V