MOX-2N-131005FE
OhmiteOhmite
MOX-2N-131005FE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MOX-2N-131005FE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 10M OHM 3W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MOX-2N-131005FE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MOX-2N-131005FE
Številka dela MOX-2N-131005FE Proizvajalec Ohmite
Opis RES 10M OHM 3W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9659 pcs Podatkovni list MOX-2N-131005FE.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.345" Dia x 2.140" L (8.76mm x 54.36mm)
Serija Maxi-Mox Odpornost 10 MOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 210°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Voltage, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 10 MOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial High Voltage, Non-Inductive Thick Film