MOX-G-022504FE
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MOX-G-022504FE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES CHAS MNT 2.5M OHM 1% 40W
Podatkovni listi: MOX-G-022504FE.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 870 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 870 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MOX-G-022504FE
Številka dela MOX-G-022504FE Proizvajalec Ohmite
Opis RES CHAS MNT 2.5M OHM 1% 40W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 870 pcs Podatkovni list MOX-G-022504FE.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient 50ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.770" Dia x 4.500" L (19.56mm x 114.30mm) Serija Power-Mox
Odpornost 2.5 MOhms Moč (Watts) 40W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Tubular
Druga imena OHMOX-G-022504FE
OHMOX-G-022504FE-ND
delovna temperatura -65°C ~ 180°C
Montažna funkcija Brackets Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 2.5 MOhms ±1% 40W Thick Film Chassis Mount Resistor Sestava Thick Film