MOX1125231006FE
OhmiteOhmite
MOX1125231006FE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MOX1125231006FE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 100M OHM 1.5W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MOX1125231006FE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MOX1125231006FE
Številka dela MOX1125231006FE Proizvajalec Ohmite
Opis RES 100M OHM 1.5W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19217 pcs Podatkovni list MOX1125231006FE.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient 25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.165" Dia x 1.270" L (4.19mm x 32.26mm)
Serija Mini-Mox Odpornost 100 MOhms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena MOX1125231006FE-ND
MOX1125F-100ME
delovna temperatura -55°C ~ 220°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 100 MOhms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial High Voltage Thick Film Sestava Thick Film