MOX300001006FE
OhmiteOhmite
MOX300001006FE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MOX300001006FE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 100M OHM 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MOX300001006FE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MOX300001006FE
Številka dela MOX300001006FE Proizvajalec Ohmite
Opis RES 100M OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31826 pcs Podatkovni list MOX300001006FE.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient 100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Serija Mini-Mox Odpornost 100 MOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena MOX-300001006FE
MOX300F-100ME
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage, Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 100 MOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial High Voltage, Moisture Resistant Thick Film Sestava Thick Film