MOX5001003GSE
OhmiteOhmite
MOX5001003GSE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MOX5001003GSE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 100K OHM 2W 2% AXIAL
Podatkovni listi: MOX5001003GSE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MOX5001003GSE
Številka dela MOX5001003GSE Proizvajalec Ohmite
Opis RES 100K OHM 2W 2% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84680 pcs Podatkovni list MOX5001003GSE.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.205" Dia x 0.571" L (5.20mm x 14.50mm)
Serija MOX500 Odpornost 100 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 100 kOhms ±2% 2W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Thick Film