MOX96021005FVE
OhmiteOhmite
MOX96021005FVE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MOX96021005FVE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 10M OHM 16W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MOX96021005FVE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MOX96021005FVE
Številka dela MOX96021005FVE Proizvajalec Ohmite
Opis RES 10M OHM 16W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4010 pcs Podatkovni list MOX96021005FVE.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.335" Dia x 4.803" L (8.50mm x 122.00mm)
Serija Super-Mox Odpornost 10 MOhms
Moč (Watts) 16W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 225°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Voltage, Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 10 MOhms ±1% 16W Through Hole Resistor Axial High Voltage, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Oxide Film