PFE5KR160
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PFE5KR160
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES CHAS MNT 0.16 OHM 10% 973W
Podatkovni listi: PFE5KR160.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PFE5KR160
Številka dela PFE5KR160 Proizvajalec Ohmite
Opis RES CHAS MNT 0.16 OHM 10% 973W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4051 pcs Podatkovni list PFE5KR160.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Velikost / dimenzija - Serija Powr-Rib®PFE
Odpornost 160 mOhms Moč (Watts) 973W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Tubular
Druga imena OHPFE5KR160
OHPFE5KR160-ND
delovna temperatura -55°C ~ 350°C
Montažna funkcija Brackets Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Solder Lugs Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 160 mOhms ±10% 973W Wirewound Chassis Mount Resistor
Sestava Wirewound Premaz, tip ohišja Ceramic
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PFE5KR220
PFE5KR220
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES CHAS MNT 0.22 OHM 10% 1017W
Na zalogi: 5312 pcs
Prenesi: PFE5KR220.pdf
RFQ
PFE5KR160E
PFE5KR160E
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES CHAS MNT 0.16 OHM 10% 973W