RW1S0CKR005FE
OhmiteOhmite
RW1S0CKR005FE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RW1S0CKR005FE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 0.005 OHM 1% 1W 4324
Podatkovni listi: RW1S0CKR005FE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RW1S0CKR005FE
Številka dela RW1S0CKR005FE Proizvajalec Ohmite
Opis RES 0.005 OHM 1% 1W 4324 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15268 pcs Podatkovni list RW1S0CKR005FE.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.425" L x 0.244" W (10.80mm x 6.20mm)
Serija RW1S0CK Odpornost 5 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer 4324 J-Lead (4 Terminals) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 4 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.091" (2.30mm) Lastnosti Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 5 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 4324 J-Lead (4 Terminals) Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Thick Film