RW1S5CAR005J
OhmiteOhmite
RW1S5CAR005J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RW1S5CAR005J
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 0.005 OHM 5% 1.5W J LEAD
Podatkovni listi: RW1S5CAR005J.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije RW1S5CAR005J
Številka dela RW1S5CAR005J Proizvajalec Ohmite
Opis RES 0.005 OHM 5% 1.5W J LEAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4935 pcs Podatkovni list RW1S5CAR005J.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja SMD J-Lead, Pedestal Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.159" W (10.01mm x 4.04mm)
Serija RW Odpornost 5 mOhms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Bulk
Paket / primer 3916 J-Lead Druga imena RW1S5CAR005
RW1S5CAR005JBK
RW1S5J.005BK
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.164" (4.17mm) Lastnosti Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 5 mOhms ±5% 1.5W Chip Resistor 3916 J-Lead Current Sense Wirewound