RW2S0DA100RJET
OhmiteOhmite
RW2S0DA100RJET Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RW2S0DA100RJET
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES SMD 100 OHM 5% 2W J LEAD
Podatkovni listi: RW2S0DA100RJET.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RW2S0DA100RJET
Številka dela RW2S0DA100RJET Proizvajalec Ohmite
Opis RES SMD 100 OHM 5% 2W J LEAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 59865 pcs Podatkovni list RW2S0DA100RJET.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja SMD J-Lead, Pedestal Velikost / dimenzija 0.455" L x 0.240" W (11.56mm x 6.10mm)
Serija RW Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4524 J-Lead Druga imena RW2S0DA100RJETR
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.231" (5.87mm)
Lastnosti Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 100 Ohms ±5% 2W Chip Resistor 4524 J-Lead Current Sense Wirewound Sestava Wirewound