RW2S0DA150RJE
OhmiteOhmite
RW2S0DA150RJE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RW2S0DA150RJE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES SMD 150 OHM 5% 2W J LEAD
Podatkovni listi: RW2S0DA150RJE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RW2S0DA150RJE
Številka dela RW2S0DA150RJE Proizvajalec Ohmite
Opis RES SMD 150 OHM 5% 2W J LEAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 50597 pcs Podatkovni list RW2S0DA150RJE.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja SMD J-Lead, Pedestal Velikost / dimenzija 0.455" L x 0.240" W (11.56mm x 6.10mm)
Serija RW Odpornost 150 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer 4524 J-Lead delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.231" (5.87mm) Lastnosti Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 150 Ohms ±5% 2W Chip Resistor 4524 J-Lead Current Sense Wirewound
Sestava Wirewound
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RW2S0DA150RJ
RW2S0DA150RJ
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES SMD 150 OHM 5% 2W J LEAD