RW2S0DAR005FE
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RW2S0DAR005FE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 0.005 OHM 1% 2W J LEAD
Podatkovni listi: RW2S0DAR005FE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RW2S0DAR005FE
Številka dela RW2S0DAR005FE Proizvajalec Ohmite
Opis RES 0.005 OHM 1% 2W J LEAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 42507 pcs Podatkovni list RW2S0DAR005FE.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja SMD J-Lead, Pedestal Velikost / dimenzija 0.455" L x 0.240" W (11.56mm x 6.10mm)
Serija RW Odpornost 5 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer 4524 J-Lead Druga imena OHRW2S0DAR005FE
OHRW2S0DAR005FE-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.231" (5.87mm)
Lastnosti Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 5 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 4524 J-Lead Current Sense Wirewound Sestava Wirewound