SM102031253JE
OhmiteOhmite
SM102031253JE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM102031253JE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 125K OHM 1W 5% RADIAL
Podatkovni listi: SM102031253JE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SM102031253JE
Številka dela SM102031253JE Proizvajalec Ohmite
Opis RES 125K OHM 1W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 38594 pcs Podatkovni list SM102031253JE.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.580" L x 0.100" W (14.73mm x 2.54mm)
Serija Slim-Mox Odpornost 125 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena OHSM102031253JE
OHSM102031253JE-ND
delovna temperatura -55°C ~ 110°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.340" (8.64mm)
Lastnosti Non-Inductive Stopnja napak -
natančen opis 125 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Thick Film Sestava Thick Film