SM104034005FE
OhmiteOhmite
SM104034005FE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM104034005FE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 40M OHM 1.5W 1% RADIAL
Podatkovni listi: SM104034005FE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SM104034005FE
Številka dela SM104034005FE Proizvajalec Ohmite
Opis RES 40M OHM 1.5W 1% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35228 pcs Podatkovni list SM104034005FE.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.080" L x 0.100" W (27.43mm x 2.54mm)
Serija Slim-Mox Odpornost 40 MOhms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena SM104034005FE-ND
SM104FE-40M
delovna temperatura -55°C ~ 110°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.340" (8.64mm)
Lastnosti Non-Inductive Stopnja napak -
natančen opis 40 MOhms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Thick Film Sestava Thick Film