TA205PA15R0J
OhmiteOhmite
TA205PA15R0J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TA205PA15R0J
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 15 OHM 5W 5% RADIAL
Podatkovni listi: TA205PA15R0J.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TA205PA15R0J
Številka dela TA205PA15R0J Proizvajalec Ohmite
Opis RES 15 OHM 5W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5297 pcs Podatkovni list TA205PA15R0J.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Powerchip® Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Serija Power Chip® TA Odpornost 15 Ohms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 180°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 1.020" (25.91mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 15 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Thick Film Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TA205PA15R0JE
TA205PA15R0JE
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 15 OHM 5W 5% RADIAL