TAP800KR50E
OhmiteOhmite
TAP800KR50E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAP800KR50E
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES CHAS MNT 0.5 OHM 10% 800W
Podatkovni listi: TAP800KR50E.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 651 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 651 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAP800KR50E
Številka dela TAP800KR50E Proizvajalec Ohmite
Opis RES CHAS MNT 0.5 OHM 10% 800W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 651 pcs Podatkovni list TAP800KR50E.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±150ppm/°C
Velikost / dimenzija 2.559" L x 2.362" W (65.00mm x 60.00mm) Serija TAP800
Odpornost 500 mOhms Moč (Watts) 800W
Pakiranje Bulk Paket / primer Box
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Montažna funkcija Flanges
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Vodilni stil M5 Threaded Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.280" (32.50mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 500 mOhms ±10% 800W Thick Film Chassis Mount Resistor