TFSC27K0JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TFSC27K0JE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 27K OHM 3/4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: TFSC27K0JE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
112 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TFSC27K0JE
Številka dela TFSC27K0JE Proizvajalec Ohmite
Opis RES 27K OHM 3/4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17629 pcs Podatkovni list TFSC27K0JE.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.217" x 0.028" Rectangular x 0.512" L (5.50mm x 0.70mm x 13.00mm)
Serija TFS Odpornost 27 kOhms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena OHTFSC27K0JE
OHTFSC27K0JE-ND
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Non-Inductive, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 27 kOhms ±5% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film