TFSF100KJE
OhmiteOhmite
TFSF100KJE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TFSF100KJE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 100K OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: TFSF100KJE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
112 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TFSF100KJE
Številka dela TFSF100KJE Proizvajalec Ohmite
Opis RES 100K OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11730 pcs Podatkovni list TFSF100KJE.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.413" x 0.035" Rectangular x 1.024" L (10.50mm x 0.90mm x 26.00mm)
Serija TFS Odpornost 100 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 100 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Thick Film