TGHGCR0100DE
OhmiteOhmite
TGHGCR0100DE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TGHGCR0100DE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka 100W SOT227 0.0100 OHM 0.5%
Podatkovni listi: TGHGCR0100DE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TGHGCR0100DE
Številka dela TGHGCR0100DE Proizvajalec Ohmite
Opis 100W SOT227 0.0100 OHM 0.5% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3845 pcs Podatkovni list TGHGCR0100DE.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±60ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.500" L x 0.980" W (38.10mm x 24.90mm) Serija TGHG
Odpornost 10 mOhms Moč (Watts) 100W
Pakiranje Bulk Paket / primer SOT-227-4
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Montažna funkcija Flanges
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Vodilni stil M4 Threaded Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.480" (12.20mm) Lastnosti Current Sense, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 10 mOhms ±0.5% 100W Thick Film Chassis Mount Resistor