TL104K2K20
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TL104K2K20
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES CHAS MNT 2.2K OHM 10% 158W
Podatkovni listi: TL104K2K20.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TL104K2K20
Številka dela TL104K2K20 Proizvajalec Ohmite
Opis RES CHAS MNT 2.2K OHM 10% 158W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5004 pcs Podatkovni list TL104K2K20.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±250ppm/°C
Velikost / dimenzija 4.094" L x 1.012" W (104.00mm x 25.70mm) Serija TL
Odpornost 2.2 kOhms Moč (Watts) 158W
Pakiranje Bulk Paket / primer Module
Druga imena OHTL104K2K20
OHTL104K2K20-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Quick Connects, 0.250" (6.35mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 2.2 kOhms ±10% 158W Thick Film Chassis Mount Resistor