TL54K2R00
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TL54K2R00
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES CHAS MNT 2 OHM 10% 27W
Podatkovni listi: TL54K2R00.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TL54K2R00
Številka dela TL54K2R00 Proizvajalec Ohmite
Opis RES CHAS MNT 2 OHM 10% 27W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5704 pcs Podatkovni list TL54K2R00.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±250ppm/°C
Velikost / dimenzija 4.803" L x 1.012" W (122.00mm x 25.70mm) Serija TL
Odpornost 2 Ohms Moč (Watts) 27W
Pakiranje Bulk Paket / primer Module
Druga imena OHTL54K2R00
OHTL54K2R00-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Quick Connects, 0.250" (6.35mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 2 Ohms ±10% 27W Thick Film Chassis Mount Resistor