TL88K3R00
OhmiteOhmite
TL88K3R00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TL88K3R00
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES CHAS MNT 3 OHM 10% 114W
Podatkovni listi: TL88K3R00.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TL88K3R00
Številka dela TL88K3R00 Proizvajalec Ohmite
Opis RES CHAS MNT 3 OHM 10% 114W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5658 pcs Podatkovni list TL88K3R00.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±250ppm/°C
Velikost / dimenzija 3.465" L x 1.012" W (88.00mm x 25.70mm) Serija TL
Odpornost 3 Ohms Moč (Watts) 114W
Pakiranje Bulk Paket / primer Module
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Montažna funkcija Flanges
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Quick Connects, 0.250" (6.35mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 3 Ohms ±10% 114W Thick Film Chassis Mount Resistor Sestava Thick Film
Premaz, tip ohišja Aluminum
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TL88K2K70E
TL88K2K70E
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES CHAS MNT 2.7K OHM 10% 114W
Na zalogi: 3129 pcs
Prenesi: TL88K2K70E.pdf
RFQ
TL88K3R00E
TL88K3R00E
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES CHAS MNT 3 OHM 10% 114W