TL88K51K0
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TL88K51K0
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES CHAS MNT 51K OHM 10% 114W
Podatkovni listi: TL88K51K0.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TL88K51K0
Številka dela TL88K51K0 Proizvajalec Ohmite
Opis RES CHAS MNT 51K OHM 10% 114W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4866 pcs Podatkovni list TL88K51K0.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±250ppm/°C
Velikost / dimenzija 3.465" L x 1.012" W (88.00mm x 25.70mm) Serija TL
Odpornost 51 kOhms Moč (Watts) 114W
Pakiranje Bulk Paket / primer Module
Druga imena OHTL88K51K0
OHTL88K51K0-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Quick Connects, 0.250" (6.35mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 51 kOhms ±10% 114W Thick Film Chassis Mount Resistor