TNP10SA1R50FE
OhmiteOhmite
TNP10SA1R50FE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNP10SA1R50FE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 1.5 OHM 10W 1% TO126
Podatkovni listi: TNP10SA1R50FE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
60 pcs
120 pcs
1020 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TNP10SA1R50FE
Številka dela TNP10SA1R50FE Proizvajalec Ohmite
Opis RES 1.5 OHM 10W 1% TO126 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49056 pcs Podatkovni list TNP10SA1R50FE.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja TO-126 Velikost / dimenzija 0.335" L x 0.122" W (8.50mm x 3.10mm)
Serija TNP10 Odpornost 1.5 Ohms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-126-2 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.598" (15.19mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 1.5 Ohms ±1% 10W Through Hole Resistor TO-126-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thin Film