TUW10J5R6E
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TUW10J5R6E
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 5.6 OHM 10W 5% AXIAL
Podatkovni listi: TUW10J5R6E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
180 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TUW10J5R6E
Številka dela TUW10J5R6E Proizvajalec Ohmite
Opis RES 5.6 OHM 10W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 73518 pcs Podatkovni list TUW10J5R6E.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.394" x 0.354" Rectangular x 1.929" L (10.00mm x 9.00mm x 49.00mm)
Serija TUW Odpornost 5.6 Ohms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena OHTUW10J5R6E
OHTUW10J5R6E-ND
delovna temperatura - Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety Stopnja napak -
natančen opis 5.6 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Sestava Wirewound