TWM3J6K8
OhmiteOhmite
TWM3J6K8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TWM3J6K8
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 6.8K OHM 3W 5% RADIAL
Podatkovni listi: TWM3J6K8.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TWM3J6K8
Številka dela TWM3J6K8 Proizvajalec Ohmite
Opis RES 6.8K OHM 3W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4311 pcs Podatkovni list TWM3J6K8.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
Serija TWM Odpornost 6.8 kOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 1.024" (26.00mm)
Lastnosti Flame Proof, Safety Stopnja napak -
natančen opis 6.8 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film