TWM5J7K5
OhmiteOhmite
TWM5J7K5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TWM5J7K5
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 7.5K OHM 5W 5% RADIAL
Podatkovni listi: TWM5J7K5.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TWM5J7K5
Številka dela TWM5J7K5 Proizvajalec Ohmite
Opis RES 7.5K OHM 5W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5034 pcs Podatkovni list TWM5J7K5.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
Serija TWM Odpornost 7.5 kOhms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 1.024" (26.00mm)
Lastnosti Flame Proof, Safety Stopnja napak -
natančen opis 7.5 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film
Podobni izdelki
TWM5J820E
TWM5J820E
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 820 OHM 5W 5% RADIAL
Na zalogi: 135017 pcs
Prenesi: TWM5J820E.pdf
RFQ
TWM5J8K2
TWM5J8K2
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 8.2K OHM 5W 5% RADIAL
Na zalogi: 5150 pcs
Prenesi: TWM5J8K2.pdf
RFQ
TWM5J7K5E
TWM5J7K5E
Opis: RES 7.5K OHM 5W 5% RADIAL