TWW10J39RE
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TWW10J39RE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 39 OHM 10W 5% RADIAL
Podatkovni listi: TWW10J39RE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TWW10J39RE
Številka dela TWW10J39RE Proizvajalec Ohmite
Opis RES 39 OHM 10W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57997 pcs Podatkovni list TWW10J39RE.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
Serija TWW Odpornost 39 Ohms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena OHTWW10J39RE
OHTWW10J39RE-ND
delovna temperatura -55°C ~ 275°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 2.008" (51.00mm)
Lastnosti Flame Proof, Safety Stopnja napak -
natančen opis 39 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Sestava Wirewound