TWW3J1R5
OhmiteOhmite
TWW3J1R5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TWW3J1R5
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 1.5 OHM 3W 5% RADIAL
Podatkovni listi: TWW3J1R5.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TWW3J1R5
Številka dela TWW3J1R5 Proizvajalec Ohmite
Opis RES 1.5 OHM 3W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5969 pcs Podatkovni list TWW3J1R5.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
Serija TWW Odpornost 1.5 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 1.024" (26.00mm)
Lastnosti Flame Proof, Safety Stopnja napak -
natančen opis 1.5 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Sestava Wirewound
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TWW3J20RE
TWW3J20RE
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 20 OHM 3W 5% RADIAL
Na zalogi: 147575 pcs
Prenesi: TWW3J20RE.pdf
RFQ
TWW3J1R5E
TWW3J1R5E
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 1.5 OHM 3W 5% RADIAL