WHB2K5FET
OhmiteOhmite
WHB2K5FET Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WHB2K5FET
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 2.5K OHM 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: WHB2K5FET.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WHB2K5FET
Številka dela WHB2K5FET Proizvajalec Ohmite
Opis RES 2.5K OHM 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 103424 pcs Podatkovni list WHB2K5FET.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
Serija WH Odpornost 2.5 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)