WLCR050FET
OhmiteOhmite
WLCR050FET Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WLCR050FET
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 0.05 OHM 2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: WLCR050FET.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WLCR050FET
Številka dela WLCR050FET Proizvajalec Ohmite
Opis RES 0.05 OHM 2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 115012 pcs Podatkovni list WLCR050FET.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.449" L (4.57mm x 11.40mm)
Serija WL Odpornost 50 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)