WNC25RFET
OhmiteOhmite
WNC25RFET Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WNC25RFET
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 25 OHM 2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: WNC25RFET.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WNC25RFET
Številka dela WNC25RFET Proizvajalec Ohmite
Opis RES 25 OHM 2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 97395 pcs Podatkovni list WNC25RFET.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.449" L (4.57mm x 11.40mm)
Serija WN Odpornost 25 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)