3G3AX-RBB3001
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3G3AX-RBB3001
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka BRK RESISTOR 300W,50OHMS 10%ED
Podatkovni listi: 3G3AX-RBB3001.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 243 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 243 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3G3AX-RBB3001
Številka dela 3G3AX-RBB3001 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis BRK RESISTOR 300W,50OHMS 10%ED Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 243 pcs Podatkovni list 3G3AX-RBB3001.pdf
Utež - Uporaba -
Specifikacije 50Ohm, 300W Serija -
Druga imena 3G3AXRBB3001 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Za uporabo s / sorodnimi izdelki 3G3LX, 3G3MX2, 3G3RX Series natančen opis Braking Resistor 50Ohm, 300W