3G3AXRC10100069DE
pregled izdelka
Številka dela: 3G3AXRC10100069DE
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka 3G3_X DC REACTOR, 3G3MX2-A4022
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 807 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 807 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3G3AXRC10100069DE
Številka dela 3G3AXRC10100069DE Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis 3G3_X DC REACTOR, 3G3MX2-A4022 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 807 pcs Podatkovni list
Utež 4.3 lbs (2kg) Uporaba -
Specifikacije 2.2kW, 6.9A, 10.1mH Serija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
natančen opis DC Link Reactor 2.2kW, 6.9A, 10.1mH Vrsta pripomočka DC Link Reactor