3G3MX2-A4004
pregled izdelka
Številka dela: 3G3MX2-A4004
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka VARI FREQ DRIVE 1.8A 480V LOAD
Podatkovni listi: 3G3MX2-A4004.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3G3MX2-A4004
Številka dela 3G3MX2-A4004 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis VARI FREQ DRIVE 1.8A 480V LOAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5009 pcs Podatkovni list 3G3MX2-A4004.pdf
Utež 3.2 lbs (1.5kg) Moč - Load 400W
Napetost - oskrba 380 ~ 480VAC Napetost - obremenitev 480 V
Tip Module Serija MX2
Druga imena 3G3MX2A4004 delovna temperatura -10°C ~ 50°C
Število motorjev 1 Tip montaže Chassis Mount
Tip motorja AC Motor Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik -
Za uporabo s / sorodnimi izdelki - Lastnosti -
natančen opis Variable Frequency Drive (VFD) 380 ~ 480VAC Supply 1.8A 480 V Load Trenutni - izhod 1.8A