3G3MX2-AB015-V1
pregled izdelka
Številka dela: 3G3MX2-AB015-V1
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka VARI FREQ DRIVE 8A 240V LOAD
Podatkovni listi: 3G3MX2-AB015-V1.pdf
Status RoHs Svinec brez oprostitve / RoHS, ki je skladen z oprostitvijo
Stanje zalog 170 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 170 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3G3MX2-AB015-V1
Številka dela 3G3MX2-AB015-V1 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis VARI FREQ DRIVE 8A 240V LOAD Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez oprostitve / RoHS, ki je skladen z oprostitvijo
Količina na voljo 170 pcs Podatkovni list 3G3MX2-AB015-V1.pdf
Utež 3.9 lbs (1.8kg) Moč - Load 1.5kW
Napetost - oskrba 200 ~ 240VAC Napetost - obremenitev 240 V
Tip Module Serija MX2
Druga imena 3G3MX2AB015V1 delovna temperatura -10°C ~ 50°C
Število motorjev 1 Tip montaže Chassis Mount
Tip motorja AC Motor Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vmesnik - Za uporabo s / sorodnimi izdelki -
Lastnosti - natančen opis Variable Frequency Drive (VFD) 200 ~ 240VAC Supply 8A 240 V Load
Trenutni - izhod 8A Tip krmiljenja / pogona Variable Frequency Drive (VFD)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
3G3MX2-AB022
3G3MX2-AB022
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: VARI FREQ DRIVE 11A 240V LOAD
Na zalogi: 161 pcs
Prenesi: 3G3MX2-AB022.pdf
RFQ
3G3MX2-AB015
3G3MX2-AB015
Opis: VARI FREQ DRIVE 8A 240V LOAD