61F-11NL4K
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 61F-11NL4K
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka RELAY UNIT 61F
Podatkovni listi: 61F-11NL4K.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 858 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 858 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 61F-11NL4K
Številka dela 61F-11NL4K Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis RELAY UNIT 61F Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 858 pcs Podatkovni list 61F-11NL4K.pdf
Serija 61F Druga imena 61F11NL4K
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
61F-11NL2K
61F-11NL2K
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: RELAY UNIT 61F
Na zalogi: 1016 pcs
Prenesi: 61F-11NL2K.pdf
RFQ
61F-1P-AC220
61F-1P-AC220
Opis: CNTRL LIQ LEV 220VAC SOCKETABLE
Na zalogi: 280 pcs
Prenesi: 61F-1P-AC220.pdf
RFQ
61F-11N
61F-11N
Opis: RELAY UNIT 61F
Na zalogi: 891 pcs
Prenesi: 61F-11N.pdf
61F-11
61F-11
Opis: RELAY UNIT 61F
Na zalogi: 978 pcs
Prenesi: 61F-11.pdf
61F-AN AC240
61F-AN AC240
Opis: CONTROL LIQ LEV 240VAC DIN RAIL
Na zalogi: 469 pcs
Prenesi: 61F-AN AC240.pdf
61F-1P AC110
61F-1P AC110
Opis: CNTRL LIQ LEV 110VAC SOCKETABLE
Na zalogi: 379 pcs
Prenesi: 61F-1P AC110.pdf
61F-11NR
61F-11NR
Opis: RELAY UNIT 61F
Na zalogi: 1028 pcs
Prenesi: 61F-11NR.pdf
61F-AN AC220
61F-AN AC220
Opis: CONTROL LIQ LEV 220VAC DIN RAIL
Na zalogi: 454 pcs
Prenesi: 61F-AN AC220.pdf
61F-04B
61F-04B
Opis: SURGE SUPPRESSOR 4-POLE
Na zalogi: 473 pcs
Prenesi: 61F-04B.pdf
61F-11ND
61F-11ND
Opis: RELAY UNIT 61F
Prenesi: 61F-11ND.pdf
61F-AN AC110
61F-AN AC110
Opis: CONTROL LIQ LEV 110VAC DIN RAIL
Na zalogi: 426 pcs
Prenesi: 61F-AN AC110.pdf
61F-11NH
61F-11NH
Opis: RELAY UNIT 61F
Na zalogi: 873 pcs
Prenesi: 61F-11NH.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika