61F-G1P/AC100
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 61F-G1P/AC100
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka CNTRL LIQ LEV 100VAC SOCKETABLE
Podatkovni listi: 61F-G1P/AC100.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 371 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 371 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 61F-G1P/AC100
Številka dela 61F-G1P/AC100 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis CNTRL LIQ LEV 100VAC SOCKETABLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 371 pcs Podatkovni list 61F-G1P/AC100.pdf
Utež 1.1 lbs (499g) Napetost - oskrba 100VAC
Tip High/Low Level Sklop zaključka Plug In, 14 Pin (Octal)
Serija 61F Občutljivost 0 ~ 4kOhm
Vrsta izhoda Relay Druga imena 61FG1PAC100
delovna temperatura -10°C ~ 55°C Tip montaže Socketable
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Lastnosti Alarm Low - Contact, Idling Prevention Razdalja - nadzor do senzorja (maks.) 1km
natančen opis Liquid Level Controller High/Low Level SPDT (2 Form C) 100VAC Socketable Kontaktna ocena @ Napetost 5A @ 200VAC
Kontaktni obrazec SPDT (2 Form C)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
61F-G1P 220AC
61F-G1P 220AC
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: CNTRL LIQ LEV 220VAC SOCKETABLE
Na zalogi: 370 pcs
Prenesi: 61F-G1P 220AC.pdf
RFQ
61F-G1P AC200
61F-G1P AC200
Opis: CNTRL LIQ LEV 200VAC SOCKETABLE
Na zalogi: 318 pcs
Prenesi: 61F-G1P AC200.pdf
RFQ
61F-G1P AC110
61F-G1P AC110
Opis: CNTRL LIQ LEV 110VAC SOCKETABLE