A165E-LS-24D-01
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
A165E-LS-24D-01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A165E-LS-24D-01
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SWITCH PUSH SPST-NC 5A 125V
Podatkovni listi: A165E-LS-24D-01.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A165E-LS-24D-01
Številka dela A165E-LS-24D-01 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SWITCH PUSH SPST-NC 5A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2104 pcs Podatkovni list A165E-LS-24D-01.pdf
Voltage Rating - DC 30V Voltage Rating - AC 125V
Tip Emergency Stop, Illuminated Sklop zaključka Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Funkcija stikala On-Off Serija A165E
Mere izreza plošče Circular - 16.00mm Dia Pakiranje Bulk
Druga imena 11002-7003
A165ELS24D01
Z1425
delovna temperatura -10°C ~ 55°C
Tip montaže Panel Mount, Front Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje 100,000 Cycles Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Napetost osvetlitve (nominalno) 24 VDC Vrsta osvetlitve, barva LED, Red
Lastnosti Push-Lock, Turn-Reset Električno življenje 100,000 Cycles
natančen opis Pushbutton Switch SPST-NC Emergency Stop, Illuminated Panel Mount, Front Trenutna ocena 5A (AC), 3A (DC)
Barva - pogon / pokrov Red Circuit SPST-NC
Tip aktuatorja Round, Button, Mushroom
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
A165E-M-03U
A165E-M-03U
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: SWITCH PUSH 3PST-NC 1A 125V