A165L-AAM-24-2
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
A165L-AAM-24-2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A165L-AAM-24-2
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V
Podatkovni listi: A165L-AAM-24-2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A165L-AAM-24-2
Številka dela A165L-AAM-24-2 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3590 pcs Podatkovni list A165L-AAM-24-2.pdf
Voltage Rating - AC 125V Tip Standard, Illuminated
Sklop zaključka Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Funkcija stikala On-Mom
Serija A16 Mere izreza plošče Circular - 16.00mm Dia
Pakiranje Bulk Druga imena A165LAAM242
delovna temperatura -10°C ~ 55°C Tip montaže Panel Mount, Front
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 2,000,000 Cycles
Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Oil and Water Resistant Napetost osvetlitve (nominalno) 24 VAC/DC
Vrsta osvetlitve, barva Incandescent, Blue Lastnosti -
Trenutna ocena 5A (AC) Barva - pogon / pokrov Blue