A165L-TYA-24D-2
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
A165L-TYA-24D-2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A165L-TYA-24D-2
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V
Podatkovni listi: A165L-TYA-24D-2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A165L-TYA-24D-2
Številka dela A165L-TYA-24D-2 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3161 pcs Podatkovni list A165L-TYA-24D-2.pdf
Voltage Rating - AC 125V Tip Standard, Illuminated
Sklop zaključka Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Funkcija stikala On-On
Serija A16 Mere izreza plošče Circular - 16.00mm Dia
Pakiranje Bulk Druga imena A165L-TYA-24D-2-ND
A165LTYA24D2
Z6734
delovna temperatura -10°C ~ 55°C Tip montaže Panel Mount, Front
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 200,000 Cycles
Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Oil and Water Resistant Napetost osvetlitve (nominalno) 24 VDC
Vrsta osvetlitve, barva LED, Yellow Lastnosti -
Trenutna ocena 5A (AC) Barva - pogon / pokrov Yellow