A165LTRMT11
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A165LTRMT11
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SWITCH PUSHBUTTON SPDT 5A 125V
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije A165LTRMT11
Številka dela A165LTRMT11 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SWITCH PUSHBUTTON SPDT 5A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1895 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - AC 125V Tip Standard, Illuminated
Sklop zaključka Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Funkcija stikala On-Mom
Serija A16 Mere izreza plošče Circular - 16.00mm Dia
Pakiranje Bulk delovna temperatura -10°C ~ 55°C
Tip montaže Panel Mount, Front Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje 2,000,000 Cycles Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Oil and Water Resistant Napetost osvetlitve (nominalno) 110 VAC
Vrsta osvetlitve, barva LED, Red Lastnosti Voltage Reduction Lighting
Trenutna ocena 5A (AC) Barva - pogon / pokrov Red