A165W-A3AR-24D-2
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A165W-A3AR-24D-2
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SWITCH SELECT 3POS DPDT 5A 125V
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije A165W-A3AR-24D-2
Številka dela A165W-A3AR-24D-2 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SWITCH SELECT 3POS DPDT 5A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2211 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - DC 30V Voltage Rating - AC 125V
Tip Standard Sklop zaključka Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Funkcija stikala Mom-On-Mom Serija A165W
Mere izreza plošče Circular - 16.00mm Dia Druga imena A165WA3AR24D2
delovna temperatura -10°C ~ 55°C Število pozicij 3
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje 250,000 Cycles Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Napetost osvetlitve (nominalno) 24 VDC Vrsta osvetlitve, barva LED, Red
Osvetlitev Illuminated Lastnosti Bezel - Square
Električno življenje 100,000 Cycles natančen opis Selector Switch 3 Position DPDT 5A (AC), 3A (DC) 125V Panel Mount
Globina za prirobnico 28.50mm Trenutna ocena 5A (AC), 3A (DC)